Erken Gebelik Testi

CLEARBLUE DİGİTAL GEBELİK TESTİ

Birçok ev tipi gebelik testinin, kullanıcılarda emin olamama ve sonuçları net yorumlayamama sorunu yaratmasına çözüm olarak geliştirilmiş Clearblue, aynı zamanda dünyanın ilk dijital gebelik testidir.

  • Clearblue, test süreci boyunca kadına güven verir; sonucunu da ekranda Pregnant veya Not Pregnant şeklinde kelimelerle gösterir.
  • Net sonuç, kolay kullanım, günün herhangi bir saatinde testi yapma rahatlığı, adetin geciktiği ilk günden itibaren kullanılabilme imkanı Clearblue Dijital Gebelik Testi benzersiz kılmaktadır.
  • Emici fitilin 5-7 saniye akan idrara tutulmasından sonra kartuş gövdeye takılır, “Test hazır” sembolü yanıp sönerek testin doğru şekilde okunduğunu belli eder ve birkaç dakika içerisinde sonuç kelimelerle ekranda görülür.
  • Clearblue Dijital Gebelik testinin, kapsamlı laboratuar çalışmalarında idrardaki hcG hormonunun varlığını 99un üzerinde güvenilirlikte tesbit ettiği kanıtlanmıştır.
  • Bu süre zarfında “Pregnant” Gebe, “Not Pregnant” Gebe Değil  veya hamıle ısenız kac haftalık oldugunu gosterır.
  • Çok yakında Clearblue Dijital Gebelik Testi, Türkçeleştirilmiş olacaktır
preg3

Cok Hassas – Hemde kac haftalik gebe oldugunuzu ekranda gosterir
Gebelik hormonunun salgilandigi ilk gunden itibaren %99 oraninda dogruluk kanitlanmistir. .

 
preg2
4 gün’e kadar erken test

Periyod doneminize 4 gun kala kullanabilirsiniz.

 
preg1

Hatasız Açık Dijital Sonuç
3 dakika içerisinde ‘Hamile’ veya ‘Hamile değil’ sonucu ekranda belirecektir.

 

Clearblue DİJİTAL Gebelik Testi nasıl kullanılır

 

Başlamadan önce

Her zaman Gebe Gösterge ile bir Clearblue Dijital Gebelik Testi yapmadan önce dikkatli bir talimat broşürü okuyunuz. Eğer süresi nedeniyle günden itibaren test ediyoruz, size hamile olmadığını öğrenmek için günün herhangi bir zamanda test edebilirsiniz. Eğer erken test ediyorsanız ve doğru Gebe Gösterge sonuç için, günün ilk idrar kullanmanız gerekir. Sizin dijital gebelik testi yapmadan önce çok fazla sıvı içme kaçının. Test etmek için ne zaman hazır, folyo ambalajından test çubuğu çıkarın ve mavi kapağı çıkarmak. Hemen test kullanın

Test yapmak

Sadece sadece 5 saniye için idrar akışında aşağı bakacak sadece emici ucu yerleştirin.Dijital gebelik testi sopa geri kalanı ıslanmasına dikkat edin. Ya da bunun yerine temiz ve kuru bir kap içinde idrar örneği toplayabilir. Sadece 20 saniye için idrarda alta gelecek emici ucu yerleştirin. – Sen kapağı değiştirin ve dijital gebelik testi sopa düz koymak isteyebilirsiniz. – Ucu aşağı doğru veya sonuç için beklerken dijital gebelik testi sopa düz koymak tutun. Onemli: Test boyunca asla emici ucu yukarı bakacak şekilde tutmayin

3 dakika bekleyin

Gebe Gösterge ile Clearblue Dijital Gebelik Testi yaptıktan sonra bir Hour Glass ‘bekleyin’ sembolü test çalıştığını göstermek için yanıp söner.Bekle sembolü yanıp sönmesi bittiğinde Sizin sonuç görünecektir.

Sonucu Okuyun

3 dakika içinde, son sonuç görüntülenecektir – Bu Gebe Gösterge sonucu önce görüntülenecek ‘Hamile’ sonucu mümkündür. Sizin Gebe Gösterge sonucunu görmek için yanıp sonecektir, durana kadar bekleyin. – Sizin sonucu yaklaşık 24 saat boyunca ekranda kalır

 

S O N U C

1

 Hamile Degil

 
2
1-2 Haftalik HAMILE   / Doktor bu sonucu 3-4’uncu hafta soyleyebilirdi.
 
3
2-3 Haftalik HAMILE  / Doktor bu sonucu 4-5’nci hafta soyleyebilirdi.
 
43 Haftadan Fazla HAMILE  / Doktor bu sonucu 5+ hafta soyleyebilirdi.